HAYRAT KURAN OKUYAN KALEM, KURAN KALEMİ, KALEM KURAN

,MUKABELE KALEMİ, HATİM KALEMİ, BİRÇOK HAFIZ KALEM KURANDAKuran Kalemi, Kalem Kuran, Hatim Kalemi, Mukabele Kalemi

V3 Kalemler için Namaz Hocası Güncellemesi

Not: Güncelleme işlemine başlamak için bilgisayarınızda sıkıştırılmış dosyaları açan winrar ya da winzip programı yüklü olmalıdır. Yüklü değil ise yüklemelisiniz. Yüklü olup olmadığını bilmiyorsanız tekrar yüklemenizin bir zararı olmayacağı için tekrar yükleyiniz. Programın 40 günlük deneme sürümünü indirmek için burayı tıklayınız.

Öncelikle güncelleme yapacağınız Namaz Hocası dosyasını aşağıdan indirin. (İndirme hızınıza göre bir kaç dakika sürebilir)

Namaz Hocası Dosyası

İndirdiğiniz rar dosyası üzerinde sağ tıklayarak Klasöre Çıkart seçeneğini seçiniz. Namaz-Hocasi isimli klasörümüz dışarıya çıkacaktır.

Şimdi Kalem Kur'ânınızı kablosunu takmak suretiyle bilgisayarınıza bağlayınız ve Bilgisayarıma giriniz. Yeni bir Çıkarılabilir Disk olduğunu göreceksiniz. ( Windows 7 ve 8 de otomatik olarak açılabilir. )

Burada SOUND adındaki klasöre çift tıklayınız.

Şimdi indirdiğimiz Namaz-Hocasi isimli klasörü açın ve içerisindeki dosyaya sağ tıklayarak kopyalayın ve bir üst maddede açtığımız SOUND adındaki dosyanın içerisinde boş bir yere sağ tıklayarak yapıştırın ve yapıştırma işlemi tamamlanana kadar hiçbir şey yapmayınız.

Güncelleme işlemi tamamlandı ve Fatih Çollak hafızlarınız arasına eklenmiş oldu.

Kaleminizle Namaz Hocasını kullanabilmeniz için 0850 333 88 66 numaralı telefondan Namaz Kartelası edinmelisiniz.